Ranking Value: 8000
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Dec 1 2:00 PM |
SC DEL SOL 2000 BOYS LEEBROOK WHITE | 2 - 1 | NOTTS FOREST FC RED ANDERSEN | |
Semi-Finals A | ||||
Dec 1 10:00 AM |
FUTECA CAMP ELITE | 0 - 1 | SC DEL SOL 2000 BOYS LEEBROOK WHITE | |
Semi-Finals B | ||||
Dec 1 10:00 AM |
FC GOLDEN STATE GOLD | 0 - 1 | NOTTS FOREST FC RED ANDERSEN | |
Quarter-Finals A | ||||
Nov 30 1:50 PM |
PATEADORES MV LOPEZ | 0 - 1 | FUTECA CAMP ELITE | |
Quarter-Finals B | ||||
Nov 30 1:50 PM |
FC GOLDEN STATE GOLD | 2 - 1 | SANTA ROSA UNITED ARSENAL | |
Quarter-Finals C | ||||
Nov 30 1:50 PM |
INTER FC 00 | 0 - 1 | NOTTS FOREST FC RED ANDERSEN | |
Quarter-Finals D | ||||
Nov 30 1:50 PM |
FC GOLDEN STATE WHITE | 1 - 2 | SC DEL SOL 2000 BOYS LEEBROOK WHITE |
Teams | MP | W | D | L | GF | GA | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PATEADORES MV LOPEZ (CAS) | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 2 | 17 |
FC GOLDEN STATE GOLD (CAS) | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 14 |
LVSA 00 BOYS RED (NV) | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 5 | 7 |
MATANUSKA AKFC 00 UNITED (AK) | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | 6 |
Friday, November 29, 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
8:55 AM | MATANUSKA AKFC 00 UNITED | 1 - 1 | LVSA 00 BOYS RED | |
8:55 AM | FC GOLDEN STATE GOLD | 0 - 0 | PATEADORES MV LOPEZ | |
1:45 PM | MATANUSKA AKFC 00 UNITED | 0 - 3 | PATEADORES MV LOPEZ | |
8:50 PM | FC GOLDEN STATE GOLD | 2 - 0 | LVSA 00 BOYS RED | |
Saturday, November 30, 2013 | ||||
9:10 AM | PATEADORES MV LOPEZ | 2 - 2 | LVSA 00 BOYS RED | |
10:20 AM | MATANUSKA AKFC 00 UNITED | 1 - 1 | FC GOLDEN STATE GOLD |
Teams | MP | W | D | L | GF | GA | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SANTA ROSA UNITED ARSENAL (CAN) | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 | 22 |
FUTECA CAMP ELITE (GUA) | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 20 |
SD SURF SC ACADEMY 1 (CAS) | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 6 | 8 |
ALBION SC WHITE (CAS) | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 1 |
Friday, November 29, 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
10:05 AM | SD SURF SC ACADEMY 1 | 1 - 0 | ALBION SC WHITE | |
11:15 AM | SANTA ROSA UNITED ARSENAL | 0 - 0 | FUTECA CAMP ELITE | |
5:25 PM | SD SURF SC ACADEMY 1 | 0 - 2 | FUTECA CAMP ELITE | |
7:35 PM | SANTA ROSA UNITED ARSENAL | 4 - 1 | ALBION SC WHITE | |
Saturday, November 30, 2013 | ||||
9:10 AM | FUTECA CAMP ELITE | 1 - 0 | ALBION SC WHITE | |
10:20 AM | SD SURF SC ACADEMY 1 | 0 - 4 | SANTA ROSA UNITED ARSENAL |
Teams | MP | W | D | L | GF | GA | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
INTER FC 00 (UT) | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 26 |
FC GOLDEN STATE WHITE (CAS) | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 1 | 18 |
MANCHESTER BU14 ACADEMY ELITE (CAS) | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | 8 |
ARIZONA 00 BOYS THUNDER GOLD (AZ) | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 |
Friday, November 29, 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
10:05 AM | ARIZONA 00 BOYS THUNDER GOLD | 0 - 1 | MANCHESTER BU14 ACADEMY ELITE | |
12:50 PM | INTER FC 00 | 1 - 0 | FC GOLDEN STATE WHITE | |
4:05 PM | ARIZONA 00 BOYS THUNDER GOLD | 0 - 2 | FC GOLDEN STATE WHITE | |
7:45 PM | INTER FC 00 | 2 - 0 | MANCHESTER BU14 ACADEMY ELITE | |
Saturday, November 30, 2013 | ||||
10:20 AM | INTER FC 00 | 2 - 0 | ARIZONA 00 BOYS THUNDER GOLD | |
10:20 AM | MANCHESTER BU14 ACADEMY ELITE | 0 - 2 | FC GOLDEN STATE WHITE |
Teams | MP | W | D | L | GF | GA | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SC DEL SOL 2000 BOYS LEEBROOK WHITE (AZ) | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 | 27 |
NOTTS FOREST FC RED ANDERSEN (CAS) | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 17 |
BEACH FC BLACK (CAS) | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 3 | 11 |
SD SURF SC ACADEMY II (CAS) | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | 0 |
Friday, November 29, 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
9:10 AM | SC DEL SOL 2000 BOYS LEEBROOK WHITE | 2 - 0 | NOTTS FOREST FC RED ANDERSEN | |
11:50 AM | BEACH FC BLACK | 4 - 0 | SD SURF SC ACADEMY II | |
4:15 PM | BEACH FC BLACK | 0 - 1 | NOTTS FOREST FC RED ANDERSEN | |
7:40 PM | SC DEL SOL 2000 BOYS LEEBROOK WHITE | 8 - 0 | SD SURF SC ACADEMY II | |
Saturday, November 30, 2013 | ||||
9:10 AM | SD SURF SC ACADEMY II | 0 - 2 | NOTTS FOREST FC RED ANDERSEN | |
10:20 AM | SC DEL SOL 2000 BOYS LEEBROOK WHITE | 2 - 1 | BEACH FC BLACK |