Schedule
Teams
Website
Fields
Contact
Girls U13
Schedule
Competitive Gold
Schedule
Results
Bracket A
Team
MP
W
D
L
GF
GA
Pts
N/A:
DALLAS COSMOS 08G BLACK (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
N/A:
DFW UNITED SC 08G SUTHERLAND (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
N/A:
FC DALLAS ETX 08G SMITH (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
N/A:
SOLAR 08G COVEY (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
Bracket B
Team
MP
W
D
L
GF
GA
Pts
N/A:
FC DALLAS YOUTH 08G PREMIER (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
N/A:
FRISCO FUSION 08G (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
N/A:
SOLAR 08G LLAMAS (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
Bracket C
Team
MP
W
D
L
GF
GA
Pts
N/A:
AMARILLO RUSH SC AMARILLO RUSH 08G (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
N/A:
STING 08G SOUTAR (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
N/A:
VILLARREAL NTX 08G (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
Semi Finals
Semi-Finals
A
Bracket A #1
Wildcard #1
Semi-Finals
B
Bracket B #1
Bracket C #1
Final
Semi-Finals A Winner
Semi-Finals B Winner
Girls U13
Schedule
Competitive Silver
Schedule
Results
Bracket A
Team
MP
W
D
L
GF
GA
Pts
N/A:
DALLAS COSMOS 08G WHITE (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
N/A:
FC DALLAS WTX 08G ABILENE (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
N/A:
MESQUITE SC 08G (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
N/A:
TEXARKANA SC TSC 08G (AR)
0
0
0
0
0
0
0
Bracket B
Team
MP
W
D
L
GF
GA
Pts
N/A:
HONEY BEES FC 08G (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
N/A:
EVOLUTION 09G WEAREN (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
N/A:
SHEFFIELD '08 MILLER (OK)
0
0
0
0
0
0
0
Bracket C
Team
MP
W
D
L
GF
GA
Pts
N/A:
STEEL UNITED TX FORNEY 08G (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
N/A:
HPSA SCOTS 08G (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
N/A:
PANTHER CITY FC 08G MALONEY (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
Semi Finals
Semi-Finals
A
Bracket A #1
Wildcard #1
Semi-Finals
B
Bracket B #1
Bracket C #1
Final
Semi-Finals A Winner
Semi-Finals B Winner
Girls U13
Schedule
Competitive 12U 11v11 Gold
Schedule
Results
Bracket A
Team
MP
W
D
L
GF
GA
Pts
N/A:
DALLAS COSMOS 09G RED (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
N/A:
FC DALLAS YOUTH 09G BLACK (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
N/A:
RENEGADES SC RENEGADES 09G CLOUTIER (F : CELTIC FC 09G CARROLL) (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
N/A:
SOLAR 10G COLVIN (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
Bracket B
Team
MP
W
D
L
GF
GA
Pts
N/A:
FC DALLAS ETX 09G SMITH (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
N/A:
FC DALLAS YOUTH 09G RED (F: JDL WHITE) (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
N/A:
SOLAR 09G R. CASTRO (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
N/A:
SOLAR SOUTH 09G M.RODRIGUEZ (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
Semi Finals
Semi-Finals
A
Bracket A #1
Bracket B #2
Semi-Finals
B
Bracket A #2
Bracket B #1
Final
Semi-Finals A Winner
Semi-Finals B Winner
Girls U13
Schedule
Competitive 12U 11v11 Silver
Schedule
Results
Bracket A
Team
MP
W
D
L
GF
GA
Pts
N/A:
DESOTO MUSTANGS-ELITE MUSTANGS ELITE (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
N/A:
HPSA SCOTS 09G (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
N/A:
INVICTUS SC 09'G (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
N/A:
STING 09G MEROLA (TXN)
0
0
0
0
0
0
0
Final
Final
Bracket A #1
Bracket A #2
5/23/2024 11:22:28 AM
← Return to Event Search
• Privacy Policy & User Agreement
©2024 GotSoccer, LLC