Schedule
Teams
Fields
Contact
All Dates
Thursday, May 23, 2019
Friday, May 24, 2019
Saturday, May 25, 2019
Sunday, May 26, 2019
Monday, May 27, 2019
Boys U12
Schedule
Standings
Silver
Standings
Results
Thursday, May 23, 2019
Silver: Bracket A: Game #120
5:20 PM
Aurora West 20A
Map
Predictor
H
CO RAPIDS CENTRAL 07 BURGUNDY B
(CO)
H
3
A
SKYLINE 07 JIMENEZ
(CO)
A
3
Silver: Bracket A: Game #119
6:50 PM
Aurora North 1B
Map
Predictor
H
ARSENAL CO 07 GOLD
(CO)
H
1
A
REAL CO 07 RED
(CO)
A
2
Silver: Bracket B: Game #129
4:00 PM
Aurora West 20A
Map
Predictor
H
BOULDER COUNTY 07 ELITE GOLD
(CO)
H
7
A
CO RAPIDS NORTH 07 WHITE
(CO)
A
3
Friday, May 24, 2019
Silver: Bracket A: Game #111
6:40 PM
Aurora West 23B
Map
Predictor
H
ARSENAL CO 07 GOLD
(CO)
H
2
A
BILLINGS UNITED 07 PINK-CL
(MT)
A
5
Silver: Bracket B: Game #123
4:00 PM
Aurora West 20B
Map
Predictor
H
AMARILLO LIGHTNING 07 BLACK
(NM)
H
6
A
REAL CO 07 WHITE
(CO)
A
1
Saturday, May 25, 2019
Silver: Bracket A: Game #113
8:00 AM
Aurora West 20B
Map
Predictor
H
CO RAPIDS CENTRAL 07 BURGUNDY B
(CO)
H
2
A
BILLINGS UNITED 07 PINK-CL
(MT)
A
6
Silver: Bracket A: Game #112
8:30 AM
Aurora West 20A
Map
Predictor
H
REAL CO 07 RED
(CO)
H
10
A
SKYLINE 07 JIMENEZ
(CO)
A
1
Silver: Bracket A: Game #114
12:30 PM
Aurora West 20A
Map
Predictor
H
ARSENAL CO 07 GOLD
(CO)
H
8
A
SKYLINE 07 JIMENEZ
(CO)
A
1
Silver: Bracket A: Game #115
2:00 PM
Aurora North 1A
Map
Predictor
H
REAL CO 07 RED
(CO)
H
3
A
CO RAPIDS CENTRAL 07 BURGUNDY B
(CO)
A
1
Silver: Bracket B: Game #121
10:40 AM
Aurora West 21A
Map
Predictor
H
BOULDER COUNTY 07 ELITE GOLD
(CO)
H
6
A
REAL CO 07 WHITE
(CO)
A
2
Silver: Bracket B: Game #122
12:00 PM
Aurora West 21A
Map
Predictor
H
CO RAPIDS NORTH 07 WHITE
(CO)
H
6
A
FC LEGENDS 07 BLACK
(TXN)
A
2
Silver: Bracket B: Game #124
4:10 PM
Aurora West 23A
Map
Predictor
H
BOULDER COUNTY 07 ELITE GOLD
(CO)
H
9
A
FC LEGENDS 07 BLACK
(TXN)
A
1
Silver: Bracket B: Game #125
4:30 PM
Aurora North 4B
Map
Predictor
H
CO RAPIDS NORTH 07 WHITE
(CO)
H
1
A
AMARILLO LIGHTNING 07 BLACK
(NM)
A
9
Sunday, May 26, 2019
Silver: Bracket A: Game #117
8:30 AM
Aurora West 20A
Map
Predictor
H
REAL CO 07 RED
(CO)
H
2
A
BILLINGS UNITED 07 PINK-CL
(MT)
A
2
Silver: Bracket A: Game #116
8:30 AM
Aurora West 20B
Map
Predictor
H
ARSENAL CO 07 GOLD
(CO)
H
2
A
CO RAPIDS CENTRAL 07 BURGUNDY B
(CO)
A
2
Silver: Bracket A: Game #118
4:00 PM
Broomfield Yellow #3
Map
Predictor
H
SKYLINE 07 JIMENEZ
(CO)
H
1
A
BILLINGS UNITED 07 PINK-CL
(MT)
A
2
Silver: Bracket B: Game #130
10:05 AM
Aurora West 21A
Map
Predictor
H
AMARILLO LIGHTNING 07 BLACK
(NM)
H
3
A
FC LEGENDS 07 BLACK
(TXN)
A
2
Silver: Bracket B: Game #127
12:30 PM
Aurora West 20B
Map
Predictor
H
CO RAPIDS NORTH 07 WHITE
(CO)
H
1
A
REAL CO 07 WHITE
(CO)
A
4
Silver: Bracket B: Game #126
1:50 PM
Aurora West 21A
Map
Predictor
H
BOULDER COUNTY 07 ELITE GOLD
(CO)
H
1
A
AMARILLO LIGHTNING 07 BLACK
(NM)
A
4
Monday, May 27, 2019
Silver: Bracket B: Game #128
7:00 AM
Aurora West 20B
Map
Predictor
H
FC LEGENDS 07 BLACK
(TXN)
H
3
A
REAL CO 07 WHITE
(CO)
A
2
Silver: Playoffs: Game #1173
10:55 AM
Aurora North 2A
Map
Predictor
H
REAL CO 07 RED
(CO)
H
5
A
AMARILLO LIGHTNING 07 BLACK
(NM)
A
3
6/27/2024 10:50:12 AM
← Return to Event Search
• Privacy Policy & User Agreement
©2024 GotSoccer, LLC