Schedule
Teams
Website
Fields
Contact
All Dates
Saturday, May 25, 2019
Sunday, May 26, 2019
Boys U9
Standings
Silver
Schedule
Standings
Results
Sunday, May 26, 2019
Silver: Playoffs: Game #944
3:00 PM
OBGC #8
Map
Predictor
H
LAUREL LIONS WHITE
(MD)
H
11
A
VYS BLACK 10B
(VA)
A
1
Bronze
Schedule
Standings
Results
Bronze: Playoffs: Game #947
1:00 PM
OBGC #8
Map
Predictor
H
ELLICOTT CITY SC CITY 2010 BOYS BLACK
(MD)
H
0
A
BROADNECK LIGHTNING
(MD)
A
3
Boys U10
Standings
Silver
Schedule
Standings
Results
Saturday, May 25, 2019
Silver: Bracket 2: Game #37
2:00 PM
OBGC #8
Map
Predictor
H
ROCKVILLE SOCCER CLUB
(MD)
H
0
A
SAC UNITED BLUE 2009
(MD)
A
1
Bronze
Schedule
Standings
Results
Bronze: Bracket 2: Game #50
8:00 AM
OBGC #8
Map
Predictor
H
MARYLAND RUSH MONTGOMERY BLUE '09B LIONS
(MD)
H
2
A
BETHESDA RED
(MD)
A
2
Sunday, May 26, 2019
Bronze: Bracket 1: Game #48
12:00 PM
OBGC #8
Map
Predictor
H
ELLICOTT CITY CITY 2009 BOYS BLACK
(MD)
H
2
A
BALTIMORE CELTIC CELTIC 2009
(MD)
A
7
Platinum
Schedule
Standings
Results
Saturday, May 25, 2019
Platinum: Bracket 1: Game #56
10:00 AM
OBGC #8
Map
Predictor
H
PIPELINE SC GOLD
(MD)
H
3
A
DEMATHA DMSA RED '09
(MD)
A
1
Platinum: Bracket 1: Game #55
11:00 AM
OBGC #8
Map
Predictor
H
CUSC 09B BLUE
(VA)
H
1
A
ELLICOTT CITY CITY 2009 BOYS YELLOW
(MD)
A
2
Platinum: Bracket 1: Game #58
3:00 PM
OBGC #8
Map
Predictor
H
PIPELINE SC GOLD
(MD)
H
6
A
CUSC 09B BLUE
(VA)
A
1
Sunday, May 26, 2019
Platinum: Bracket 1: Game #60
10:00 AM
OBGC #8
Map
Predictor
H
DEMATHA DMSA RED '09
(MD)
H
1
A
CUSC 09B BLUE
(VA)
A
0
Platinum: Bracket 2: Game #66
11:00 AM
OBGC #8
Map
Predictor
H
BROADNECK BANDITS ELITE
(MD)
H
2
A
BALTIMORE CELTIC 2009 BERRY
(MD)
A
9
Girls U9
Standings
Bronze
Schedule
Standings
Results
Saturday, May 25, 2019
Bronze: Bracket 1: Game #1031
5:00 PM
OBGC #8
Map
Predictor
H
PIPELINE SC RED
(MD)
H
1
A
CHESAPEAKE UNITED CUSC 2010G BLACK
(VA)
A
1
Girls U10
Standings
Gold
Schedule
Standings
Results
Gold: Bracket 1: Game #415
12:00 PM
OBGC #8
Map
Predictor
H
LOUDOUN SOCCER 09G RED
(VA)
H
0
A
GFRSC 09G SPIRIT PRE-ACADEMY
(VA)
A
2
Gold: Bracket 2: Game #421
1:00 PM
OBGC #8
Map
Predictor
H
LEE MT VERNON PATRIOTS
(VA)
H
0
A
GREATER SEVERNA PARK MD PRIDE
(MD)
A
3
Sunday, May 26, 2019
Gold: Bracket 1: Game #417
8:00 AM
OBGC #8
Map
Predictor
H
LOUDOUN SOCCER 09G RED
(VA)
H
4
A
BALTIMORE CELTIC 09 UNITY
(MD)
A
2
Gold: Bracket 1: Game #418
2:00 PM
OBGC #8
Map
Predictor
H
SAC PREMIER BLUE
(MD)
H
1
A
LOUDOUN SOCCER 09G RED
(VA)
A
3
Gold: Bracket 2: Game #422
9:00 AM
OBGC #8
Map
Predictor
H
PREMIER SC NAVY 09
(MD)
H
0
A
GREATER SEVERNA PARK MD PRIDE
(MD)
A
6
Silver
Schedule
Standings
Results
Saturday, May 25, 2019
Silver: Bracket 1: Game #426
9:00 AM
OBGC #8
Map
Predictor
H
GFRSC 09G UNITED
(VA)
H
3
A
SAC PREMIER WHITE
(MD)
A
1
Bronze
Schedule
Standings
Results
Sunday, May 26, 2019
Bronze: Playoffs: Game #901
4:00 PM
OBGC #8
Map
Predictor
H
VYS BLACK 09G
(VA)
H
1
A
OLFC BLAST
(MD)
A
2
PLATINUM
Schedule
Standings
Results
Saturday, May 25, 2019
PLATINUM: Bracket 1: Game #446
4:00 PM
OBGC #8
Map
Predictor
H
MARYLAND UNITED FC 2009 GIRLS GOLD
(MD)
H
0
A
SAC UNITED BLUE
(MD)
A
4
5/19/2024 9:51:14 AM
← Return to Event Search
• Privacy Policy & User Agreement
©2024 GotSoccer, LLC