Schedule
Teams
Website
Fields
Contact
All Dates
Wednesday, July 15, 2020
Thursday, July 16, 2020
Friday, July 17, 2020
Saturday, July 18, 2020
Boys U9
Standings
U9 Boys Gold
Schedule
Standings
Results
Wednesday, July 15, 2020
U9 Boys Gold: Bracket A: Game #1
8:30 AM
Galena Hills Park 7v7 #6
Map
Predictor
H
SPARTA UNITED B11 PREMIER BR
(UT)
H
8
A
UTAH AVALANCHE BOYS 11 BLACK DW
(UT)
A
2
Friday, July 17, 2020
U9 Boys Gold: Bracket A: Game #5
8:00 AM
Galena Hills Park 7v7 #6
Map
Predictor
H
UTAH AVALANCHE BOYS 11 BLACK DW
(UT)
H
0
A
UTAH SURF 11 RM
(UT)
A
4
U9 Boys Silver
Schedule
Standings
Results
Wednesday, July 15, 2020
U9 Boys Silver: Bracket A: Game #8
10:00 AM
Galena Hills Park 7v7 #6
Map
Predictor
H
SPARTA UNITED B12 PREMIER JK
(UT)
H
9
A
UTAH VALLEY UNITED 2011 LD
(UT)
A
5
U9 Boys Silver: Bracket B: Game #14
11:30 AM
Galena Hills Park 7v7 #6
Map
Predictor
H
BLAK PIJEON FC
(UT)
H
6
A
UTAH SURF 11 BCW
(UT)
A
6
Thursday, July 16, 2020
U9 Boys Silver: Bracket B: Game #16
8:00 AM
Galena Hills Park 7v7 #6
Map
Predictor
H
UTAH SURF 11 BCW
(UT)
H
12
A
SALT LAKE CITY FC 1B-TD
(UT)
A
2
Friday, July 17, 2020
U9 Boys Silver: Bracket B: Game #18
11:00 AM
Galena Hills Park 7v7 #6
Map
Predictor
H
UTAH SURF 11 BCW
(UT)
H
13
A
INDEPENDENT SALT LAKE LIGHTNING
(UT)
A
1
Saturday, July 18, 2020
U9 Boys Silver: Playoffs: Game #645
11:00 AM
Galena Hills Park 7v7 #6
Map
Predictor
H
SPARTA UNITED B12 PREMIER JK
(UT)
H
6
A
UTAH SURF 11 BCW
(UT)
A
5
U9 Boys Bronze
Schedule
Standings
Results
U9 Boys Bronze: Playoffs: Game #27
9:30 AM
Galena Hills Park 7v7 #6
Map
Predictor
H
UTAH SURF 12 DB
(UT)
H
7
A
UTAH ARSENAL MR 12B
(UT)
A
0
Boys U10
Standings
U10 Boys Gold
Schedule
Standings
Results
Wednesday, July 15, 2020
U10 Boys Gold: Bracket A: Game #41
4:00 PM
Galena Hills Park 7v7 #6
Map
Predictor
H
UTAH ARSENAL FC PREMIER- TL 11B
(UT)
H
3
A
SALT LAKE CITY FC 11B-MD
(UT)
A
2
Friday, July 17, 2020
U10 Boys Gold: Bracket A: Game #43
9:30 AM
Galena Hills Park 7v7 #6
Map
Predictor
H
UTAH ARSENAL FC PREMIER- TL 11B
(UT)
H
4
A
SALT LAKE CITY FC 11B-MD
(UT)
A
2
Saturday, July 18, 2020
U10 Boys Gold: Playoffs: Game #47
8:00 AM
Galena Hills Park 7v7 #6
Map
Predictor
H
UTAH ARSENAL FC PREMIER- TL 11B
(UT)
H
3
A
FIRE FC 10B SN
(UT)
A
8
U10 Boys Gold: Playoffs: Game #50
2:00 PM
Galena Hills Park 7v7 #6
Map
Predictor
H
FIRE FC 10B SN
(UT)
H
2
A
HIGH PLAINS SELECT WYOMING
(WY)
A
6
U10 Boys Silver
Schedule
Standings
Results
Thursday, July 16, 2020
U10 Boys Silver: Bracket A: Game #53
9:30 AM
Galena Hills Park 7v7 #6
Map
Predictor
H
UTAH ARSENAL FC JA '10B
(UT)
H
4
A
UTAH SURF AM
(UT)
A
1
U10 Boys Silver: Bracket A: Game #52
3:30 PM
Galena Hills Park 7v7 #6
Map
Predictor
H
FIRE FC 10B ML
(UT)
H
6
A
UTAH SURF AM
(UT)
A
1
Saturday, July 18, 2020
U10 Boys Silver: Playoffs: Game #57
3:30 PM
Galena Hills Park 7v7 #6
Map
Predictor
H
UCSC LEGENDS 10
(UT)
H
7
A
FIRE FC 10B ML
(UT)
A
1
Girls U9
Standings
U9 Girls Gold
Schedule
Standings
Results
Wednesday, July 15, 2020
U9 Girls Gold: Bracket A: Game #58
2:30 PM
Galena Hills Park 7v7 #6
Map
Predictor
H
NORTHERN PEAKS UCSC TT WHITE 11
(UT)
H
0
A
UTAH SURF SOCCER 11 SS
(UT)
A
1
U9 Girls Gold: Bracket B: Game #64
1:00 PM
Galena Hills Park 7v7 #6
Map
Predictor
H
UTAH STORM 11G BLACK DOWNING
(UT)
H
1
A
UTAH CELTIC 2011 PREMIER
(UT)
A
7
Thursday, July 16, 2020
U9 Girls Gold: Bracket A: Game #60
12:30 PM
Galena Hills Park 7v7 #6
Map
Predictor
H
UTAH SURF SOCCER 11 SS
(UT)
H
4
A
UTAH SOCCER ALLIANCE PREMIER 11G-KL
(UT)
A
3
U9 Girls Gold: Bracket B: Game #66
2:00 PM
Galena Hills Park 7v7 #6
Map
Predictor
H
UTAH CELTIC 2011 PREMIER
(UT)
H
4
A
COPPER MOUNTAIN
(UT)
A
8
Friday, July 17, 2020
U9 Girls Gold: Bracket A: Game #62
12:30 PM
Galena Hills Park 7v7 #6
Map
Predictor
H
UTAH SURF SOCCER 11 SS
(UT)
H
1
A
SPARTA UNITED SC G11 PREMIER MH
(UT)
A
1
U9 Girls Gold: Bracket B: Game #68
2:15 PM
Galena Hills Park 7v7 #6
Map
Predictor
H
UTAH CELTIC 2011 PREMIER
(UT)
H
6
A
LA ROCA J ABARCA
(UT)
A
2
Saturday, July 18, 2020
U9 Girls Gold: Playoffs: Game #501
12:30 PM
Galena Hills Park 7v7 #6
Map
Predictor
H
UTAH SURF SOCCER 11 SS
(UT)
H
0
A
COPPER MOUNTAIN
(UT)
A
2
U9 Girls Silver
Schedule
Standings
Results
Thursday, July 16, 2020
U9 Girls Silver: Bracket A: Game #73
11:00 AM
Galena Hills Park 7v7 #6
Map
Predictor
H
UTAH STORM STORM-GIRLS 2012
(UT)
H
4
A
UTAH SURF 11 DH
(UT)
A
4
5/13/2024 4:19:22 AM
← Return to Event Search
• Privacy Policy & User Agreement
©2024 GotSoccer, LLC