Ranking Value: 10000
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Mar 10 3:40 PM |
TORONTO FC ACADEMY | 2 - 0 | BW GOTTSCHEE BWG BOYS 99 BLUE | |
Semi-Finals A | ||||
Mar 10 11:55 AM |
TORONTO FC ACADEMY | 4 - 2 | RAIDERS FC PREMIER U13 | |
Semi-Finals B | ||||
Mar 10 11:55 AM |
YONKERS UNITED GOLDEN TOUCH UNITED | 0 - 1 | BW GOTTSCHEE BWG BOYS 99 BLUE | |
Quarter-Finals A | ||||
Mar 10 8:00 AM |
TORONTO FC ACADEMY | 5 - 1 | OHIO PREMIER EAGLES OP EAGLES DUBLIN GREEN II | |
Quarter-Finals B | ||||
Mar 10 8:00 AM |
YONKERS UNITED GOLDEN TOUCH UNITED | 1 - 0 | FASA ELITE | |
Quarter-Finals C | ||||
Mar 10 8:00 AM |
BW GOTTSCHEE BWG BOYS 99 BLUE | 1 - 0 | ARLINGTON SA EAGLES RED | |
Quarter-Finals D | ||||
Mar 10 8:00 AM |
CREW JUNIORS CREW PRE-ACADEMY | 1 - 2 | RAIDERS FC PREMIER U13 |
Teams | MP | W | D | L | GF | GA | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
TORONTO FC ACADEMY (CND) | 2 | 2 | 0 | 0 | 12 | 2 | 6 |
PACHUCA FC USA PACHUCA UFC '99 (MD) | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 | 1 |
DANUBIA SC CELTIC ELITE (PAE) | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 10 | 1 |
Saturday, March 9, 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
10:30 AM | PACHUCA FC USA PACHUCA UFC '99 | 2 - 2 | DANUBIA SC CELTIC ELITE | |
2:15 PM | DANUBIA SC CELTIC ELITE | 0 - 8 | TORONTO FC ACADEMY | |
6:00 PM | PACHUCA FC USA PACHUCA UFC '99 | 2 - 4 | TORONTO FC ACADEMY |
Teams | MP | W | D | L | GF | GA | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
YONKERS UNITED GOLDEN TOUCH UNITED (NYE) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 3 |
CHALLENGER CREW JRS GOLD TEAM CHALLENGER (ON) | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 |
LDC UNITED CRUSHERS 99-00 (PAE) | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 |
Teams | MP | W | D | L | GF | GA | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BW GOTTSCHEE BWG BOYS 99 BLUE (NYE) | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6 |
OHIO PREMIER EAGLES OP EAGLES DUBLIN GREEN II (OS) | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 3 |
NORTH UNITED '99 NU PREMIER (PAW) | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 0 |
Teams | MP | W | D | L | GF | GA | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
CREW JUNIORS CREW PRE-ACADEMY (OS) | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 4 |
FASA ELITE (VA) | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 4 |
LOWER MERION BOCA (PAE) | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 0 |
10:30 AM | LOWER MERION BOCA | 0 - 2 | FASA ELITE |
2:15 PM | FASA ELITE | 0 - 0 | CREW JUNIORS CREW PRE-ACADEMY |
6:00 PM | LOWER MERION BOCA | 1 - 3 | CREW JUNIORS CREW PRE-ACADEMY |
Teams | MP | W | D | L | GF | GA | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RAIDERS FC PREMIER U13 (IL) | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6 |
LOUDOUN LOUD 99B RED (VA) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 3 |
PHILADELPHIA SC COPPA 99 (PAE) | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | 0 |
8:00 AM | PHILADELPHIA SC COPPA 99 | 0 - 5 | RAIDERS FC PREMIER U13 |
11:45 AM | RAIDERS FC PREMIER U13 | 2 - 0 | LOUDOUN LOUD 99B RED |
3:30 PM | PHILADELPHIA SC COPPA 99 | 1 - 3 | LOUDOUN LOUD 99B RED |
Teams | MP | W | D | L | GF | GA | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ARLINGTON SA EAGLES RED (VA) | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 |
WOODBRIDGE STRIKERS 2000 (CND) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 3 |
MANHATTAN VILLA (NYE) | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | 0 |
9:15 AM | ARLINGTON SA EAGLES RED | 3 - 0 | MANHATTAN VILLA |
1:00 PM | MANHATTAN VILLA | 2 - 3 | WOODBRIDGE STRIKERS 2000 |
4:45 PM | ARLINGTON SA EAGLES RED | 1 - 0 | WOODBRIDGE STRIKERS 2000 |