Ranking Value: 187
Final | ||||
---|---|---|---|---|
May 21 3:00 PM |
SHAKOPEE SA 2011 BOYS CITIES1 | 4 - 1 | PRIOR LAKE SC 2011 BOYS COMPETITIVE GRAHAM | |
Final | ||||
May 21 3:00 PM |
GITCHI GUMMI WHITE | 2 - 4 | ROCHESTER FC BOYS | |
Semi-Finals | ||||
May 21 10:45 AM |
SHAKOPEE SA 2011 BOYS CITIES1 | 8 - 0 | TRI-CITY UNITED TCU 2011 U12B BLUE | |
Semi-Finals | ||||
May 21 10:45 AM |
PRIOR LAKE SC 2011 BOYS COMPETITIVE GRAHAM | 6 - 1 | BV UNITED 11 BOYS GRAY BARSUG | |
Semi-Finals | ||||
May 21 10:45 AM |
GITCHI GUMMI WHITE | 3 - 0 | TONKA UNITED SA 11 BOYS SELECT 1 | |
Semi-Finals | ||||
May 21 10:45 AM |
ROCHESTER FC BOYS | 1 - 0 | LAKEVILLE 2011 BOYS - GOLD |
Teams | MP | W | D | L | GF | GA | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SHAKOPEE SA 2011 BOYS CITIES1 (MN) | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 3 | 6 |
LAKEVILLE 2011 BOYS - GOLD (MN) | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 4 | 3 |
BYRON YOUTH U12B - BYRON YOUTH SOCCER (MN) | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 10 | 0 |
Friday, May 19, 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
5:50 PM | LAKEVILLE 2011 BOYS - GOLD | 2 - 3 | SHAKOPEE SA 2011 BOYS CITIES1 | |
Saturday, May 20, 2023 | ||||
10:40 AM | BYRON YOUTH U12B - BYRON YOUTH SOCCER | 1 - 4 | LAKEVILLE 2011 BOYS - GOLD | |
4:00 PM | SHAKOPEE SA 2011 BOYS CITIES1 | 6 - 1 | BYRON YOUTH U12B - BYRON YOUTH SOCCER |
Teams | MP | W | D | L | GF | GA | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PRIOR LAKE SC 2011 BOYS COMPETITIVE GRAHAM (MN) | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 6 | 6 |
TRI-CITY UNITED TCU 2011 U12B BLUE (ND) | 2 | 1 | 0 | 1 | 10 | 6 | 3 |
FUSION BOYS 11 NAVY 4 (MN) | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 9 | 0 |
Friday, May 19, 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
5:50 PM | FUSION BOYS 11 NAVY 4 | 2 - 3 | PRIOR LAKE SC 2011 BOYS COMPETITIVE GRAHAM | |
Saturday, May 20, 2023 | ||||
12:00 PM | TRI-CITY UNITED TCU 2011 U12B BLUE | 6 - 1 | FUSION BOYS 11 NAVY 4 | |
4:00 PM | PRIOR LAKE SC 2011 BOYS COMPETITIVE GRAHAM | 5 - 4 | TRI-CITY UNITED TCU 2011 U12B BLUE |
Teams | MP | W | D | L | GF | GA | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
GITCHI GUMMI WHITE (MN) | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 3 | 6 |
BV UNITED 11 BOYS GRAY BARSUG (MN) | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 | 7 | 3 |
SHAKOPEE SA 2011 BOYS CITIES2 (AL) | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | 0 |
Friday, May 19, 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
5:50 PM | BV UNITED 11 BOYS GRAY BARSUG | 5 - 2 | SHAKOPEE SA 2011 BOYS CITIES2 | |
Saturday, May 20, 2023 | ||||
12:00 PM | GITCHI GUMMI WHITE | 5 - 3 | BV UNITED 11 BOYS GRAY BARSUG | |
4:00 PM | SHAKOPEE SA 2011 BOYS CITIES2 | 0 - 3 | GITCHI GUMMI WHITE |
Teams | MP | W | D | L | GF | GA | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ROCHESTER FC BOYS (MN) | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 6 | 3 |
TONKA UNITED SA 11 BOYS SELECT 1 (MN) | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 | 8 | 3 |
UNITED FC RUSH 12U BOYS TRAVEL (MN) | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | 3 |
8:00 AM | ROCHESTER FC BOYS | 6 - 4 | TONKA UNITED SA 11 BOYS SELECT 1 |
12:00 PM | UNITED FC RUSH 12U BOYS TRAVEL | 2 - 1 | ROCHESTER FC BOYS |
5:20 PM | TONKA UNITED SA 11 BOYS SELECT 1 | 4 - 2 | UNITED FC RUSH 12U BOYS TRAVEL |